Klimatyzacja wentylacja chłodnictwo Kraków

Klimatyzacja

to nasza specjalność
Klimatyzator ścienny Samsung Klimatyzator ścienny Samsung Klimatyzator kanałowy Klimatyzator kasetonowy

Klimatyzacja - podstawy teoretyczne zagadnienia

Klimatyzacja jest to uzdatnianie powietrza mające na celu utrzymywanie w zamkniętym pomieszczeniu odpowiednich warunków klimatycznych i sanitarnych, tj. ciśnienia, temperatury, wilgotności względnej, odpowiedniego składu chemicznego powietrza, zanieczyszczeń pyłowych oraz utrzymanie właściwego rozkładu powietrza w pomieszczeniu.
Klimatyzacja powietrza odgrywa kluczową rolę w zapewnieniu dobrego samopoczucia. Wybór najbardziej odpowiedniego systemu stanowi jeden z kluczowych czynników uzyskania maksymalnej wydajności i optymalnego komfortu.

Klimatyzacja - nasza oferta

Specjalizujemy się w dostarczaniu najlepszych i najbardziej niezawodnych rozwiązań instalacji klimatyzacyjnych. Wykonujemy instalacje klimatyzacyjne pojedynczych pomieszczeń jak również całych obiektów biurowych czy handlowych. Nasze instalacje oparte są na urządzeniach odpowiednio dobranych do potrzeb użytkownika mogą to być pojedyncze klimatyzatory typu split stosowane dla jednego pomieszczenia jak również rozbudowane systemy multisplit np. system DVM (Digital Variable Multi -klimatyzatory Samsung) dla obiektów o dużej ilości pomieszczeń klimatyzowanych. System taki poza chłodzeniem może również z powodzeniem ogrzewać pomieszczenia i dostarczać powietrze świeże (przy zastosowaniu jednostek wewnętrznych w wersji kanałowej). W dużych obiektach stosujemy także rozwiązanie oparte na wytwornicach wody lodowej z klimakonwektorami zamontowanymi w wybranych pomieszczeniach.
Świadczymy fachowe usługi montażowe oferowanych produktów a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Wieloletnia praktyka i nasza wyspecjalizowana kadra zapewni Państwu wysoką jakość oferowanych usług. Jesteśmy autoryzowanym serwisem i sprzedawcą urządzeń klimatyzacyjnych firmy Samsung od początku 2007 roku.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług! Działamy na terenie Krakowa.

Klimatyzacja w domu w biurze może w sklepie? Zadzwoń tel: 503 31 30 31